Nacházíte se zde:   >

Aktuality


<<     <1>  <2>  <3>     >>  ŠKODA OCTAVIA III přestavěna na LPG

Škoda Octavia III LPG Zavoli

Vážení příznivci alternativního pohonu LPG. Rádi bychom Vám přestavili přestavbu nové Škoda Octavia III, kterou udělal náš partner firma NEPTUN – HARFA (www.neptun-harfa.cz). Přestavba byla provedena na automobilu značka Škoda Octavia III 1,2 TSI, 77 kW, rok výroby 2014, kód motoru CJZA. Ve vozidle byl použit italský systém ZAVOLI ALISEI DI (www.zavoli.cz). Nádrž byla použita toroidní od firmy IRENE o objemu 69 l.


více informací ...ZLI Liquid

Zavoli ZLI Liquid

Systém Zavoli ZLI (systém přímého vstřikování Zavoli) je první z nové generace systémů na přestavbu na LPG. ZLI systém byl vyvinut speciálně pro přestavbu benzínových motorů s přímým vstřikem a systém pracuje s přímým vstřikováním kapalného plynu s použitím originálního čerpadla a vstřikovačů. Přímé vstřikování LPG umožňuje motoru maximalizovat výkon a snížit množství toxických emisí.


více informací ...Spolupráce

Zavoli partnerská síť, spolupráce

V současné době rozšiřujeme síť našich obchodních partnerů, kteří by montovali, distribuovali, servisovali a propagovali LPG/CNG zařízení firmy ZAVOLI. Vybraní zájemci budou zařazeni do realizace připravovaných projektů v rámci dlouhodobé spolupráce, vyžadujících vysokou technickou a odbornou úroveň.

 


více informací ...Certifikát ISO 9000

Zavoli certifikák ISO 9000

V automobilovém průmyslu se vždy kladl velký důraz na kvalitu, který se dokazuje řízením kvality. Již od osmdesátých let se výrobci zaměřují na sektor rozvoje řízení kvality, které je kontrolováno pomocí ISO 9000. Šíření těchto předpisů, a nutnost vytvořit jedinečný referenční vzor mezinárodně uznávaný všemi výrobci automobilů, vede k definici ISO TS 16949 technických norem. Tyto nastavení a nařízení ISO 9001 v odvětví automobilového průmyslu s integrací norem a konkrétními požadavky do tohoto odvětví.


více informací ...Školení Zavoli přímovstřik ALISEI DI

Naše firma AUTOGAS – CENTRUM spol. s r.o., která se zabývá více jak 23 let  přestavbami  vozidel  na pohon LPG a CNG, jako zástupce firmy ZAVOLI pro Českou republiku, pořádala dne 4. 6. 2015 školení na montáže a přestavby LPG/CNG do přímo vstřikových (direct injection) a sekvenčních (sequential injection) motorů.  Školení, které za firmu ZAVOLI www.zavoli.cz vedl technický ředitel se zúčastnila celá ČR.


více informací ...<<     <1>  <2>  <3>     >>  Zavoli.cz - 2014