Nacházíte se zde:   >

O Firmě

Zavoli továrna

ZAVOLI SRL je italská společnost se sídlem v Cesena (FC), světový lídr v oblasti projektování, výroby a uvádění na trh LPG a CNG zařízení pro automobilový průmysl. Společnost byla založena v roce 1993, Zavoli SRL se od té doby rozrostla po celém světě. Stala se v krátké době jedním z předních společností na mezinárodní úrovni. Výzkum a vývoj, inovace a kvalita jsou základním poslání společnosti. Zavoli SRL zaměstnává přes 80 zaměstnanců ve 3 samostatných budovách. Výroba Zavoli SRL je cca 200.000 systémů na LPG a CNG ročně.

Zavoli expedice

ZAVOLI - prezentace značky
"ZAVOLI" značka je úspěšně prezentována ve více než 30 zemích po celém světě. Distribuce Zavoli SRL zařízení v Itálii je šířeno pomocí tzv. "Zavoli Gas Point", které naleznete po celé zemi. Cílem je poskytnout koncovému uživateli tu nejvyšší kvalitu služeb a výborný servis.

Zavoli výroba

ZAVOLI - výzkum a vývoj
Zkušenosti, které naše firma získala v průběhu let, pomocí výzkumu a inovativních řešení, se stávají nezbytnou součástí pro výcvik mechaniků, kteří zařízená Zavoli montojí. To vše podporuje rychlí růst značky Zavoli na celém světě. Zároveň díky dlouholetým zkušenostem se stala značka Zavoli uznávaná na celém světě.

Vzdělávací kurzy

Vzdělávací kurzy Zavoli

Zavoli organizuje školení, jak základní, tak i pokročilá. Vztahující se k Zavoli v LPG a CNG instalaci systémů.
Kurzy, jsou pravidelně vedené technickým personálem Zavoli. Školení se uskutečňuje v centru Zavoli, pro výzkum a rozvoj se sídlem v Cesena (IT).

Učebna je s výhledem na zkušební stolici, který umožňuje technickému personálu, aby jasně ukázal všechny kroky na LPG nebo CNG kalibraci systému a procesu mapování.

 Vzdělávací kurzy jsou otevřeny po celém světě, aby všem, kteří mají zájem spolupracovat s firmou Zavoli, bylo umožněno kvalitní školení.

Školení představuje základní aspekt pro všechny profesionální mechaniky. Zavoli nabízí školení jako nedílnou součást svých výrobků, a proto představují významnou přidanou hodnotu, který jakýkoliv distributor Zavoli může využívat. 

Školení Zavoli - stoliceZavoli.cz - 2014